All fields are required.

Close Appointment form
Angajăm medici specialiști pentru Centrele de Dializă din Chișinău și Cahul
icon

No Comments

Compania „BB-Dializă” vă invită să faceți parte din echipa de profesioniști a Centrelor de Dializă din Chișinău și Cahul!

Angajăm medic specialist: nefrolog, urolog, terapeut, internist, anesteziolog reanimatolog pentru Centrele de Dializă din or. Cahul, Chișinău.

Cerințe:
✅Studii superioare complete; rezidențiat, /internatura/ secundariat pentru una din specialitățile următoare: Nefrologie, Urologie Internist, Terapeut,  Reanimatolog
Dragoste față de meseria practicată. Experiența în cadrul secției de dializă prezintă un avantaj.
Persoana sociabilă, plăcută în comunicare

✅Categorie preferabil superioară – obligatoriu valabilă
✅Cunoșterea calculatorului

Vă punem la dispoziție:
Condiții ultramoderne de lucru
Salariu atractiv
Creștere profesională continuă
💙Respect și apreciere pentru munca pe care o faceți

Responsabilități principale:
✅Asigurarea procesului de diagnostic şi tratament al pacienţilor cu IRC
✅ Asigurarea controlului adecvat al stării pacientului pe durata şedinţei de dializă şi în timpul aflării pacientului în sală de tratament;
✅Antrenarea în lucrul cu documentele din cadrul unităţii de dializă în conformitate cu cerinţele Angajatorului şi prevederile legislaţiei naţionale, etc…

Pentru detalii în vederea organizării unui interviu de angajare, vă rugăm să sunați la ☎️060818885 sau să expediați un CV la adresa de e-mail: hr@dializa.md
Vă așteptăm în echipa prietenoasă a companiei „BB-Dializă”

  • Share This